loading

LMS - Learning Management System

Uzaktan Eğitimde LMS Dokunuşu

Senkron ve Asenkron eğitim özelliğindeki LMS,
uzaktan eğitim konusundaki tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

E-Öğrenmede Yaratıcı

LMS kurumlara ve bireylere yönelik internet üzerinden uzaktan eğitim sunan, bir e-öğrenme ve zengin internet uygulama yazılımları firmasıdır.Faaliyetlerini başarıyla sürdüren LMS, sürekli hizmet ve eğitim geliştirme anlayışı ile, tüm hizmetlerinde teknolojiyi en etkin şekilde kullanmayı ilke edinmiştir.

Ülkemizde eğitim/yazılım alanında bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarına yönelik üretim ve hizmetlerimizi sürdürürken, bir yandan da yurtdışına hizmet ve ürün ihraç etmek ana hedefimizdir.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Tek Nokta Yönetimi

Farklı bölümleri tek çatı altında yöneterek zaman kaybını minimuma indirin, hızlı ve verimli sonuçlar alın.

Detaylı Takip

LMS yönetici, eğitmen, kullanıcı ve içerik takibi ayrıntılı ve etkin bir şekilde yapılır. Sistemin her parçasına yakın temas kurulur.

Hepsi Bir Arada Takvim

LMS'ın takvim aracı, akademik veya şirket takviminizi, kurs son tarihlerini, grup toplantılarını ve diğer kişisel etkinlikleri takip etmenize yardımcı olur.

Bildirimler

Etkinleştirildiğinde, kullanıcılar yeni atamalar ve son tarihler, forum gönderileri hakkında otomatik uyarılar alabilir ve ayrıca birbirlerine özel mesajlar gönderebilirler.

Gelişmiş Rol Belirleme

Rol belirleme ve yetkilendirme konusunda farkını yaşayın. Organizasyon yapınızı verimli bir şekilde sisteminizle bütünleştirin.