loading

IT Expert, Pearson Vue Sınav Merkezi Hizmetinizde...

IT Expert olarak 2015 yılından itibaren Pearson Vue Sınav Merkezi olarak hizmet vermekteyiz.
Rahatça ulaşabileceğiniz ofisimizde sessiz ve son teknoloji cihazlarımızla bilginizi sertifikasyonlar ile tamamlayabilirsiniz.

Pearson Vue

Dünyanın en yaygın test merkezlerinden Person VUE sınav merkezi olan IT Expert'te sınavlara girebilir ve bilginizi sertifikasyonlar ile kanıtlayabilirsiniz. Cisco, Adobe, IBM, Sun Microsystems, HP, Microsoft gibi ve daha bir çok uluslararası firmanın sertifika sınavlarına girebilirsiniz.

Sınavları internet üzerinden :
Pearson VUE: http://www.pearsonvue.com/ veya IT Expert eğitim merkezimize gelerek satın alabilirsiniz.
İnternet üzerinden Pearson VUE sitesinden satın alma işlemini tamamladıktan sonra bizi arayarak randevunuzu teyit etmeyi unutmayınız.

Eğer sınavınızı eğitim merkezimizden alarak sınava girmek istiyorsanız, eğitim merkezimize gelmeden önce bizimle mutlaka iletişime geçiniz ve yanınızda geçerli bir kredi kartınızın bulunduğundan emin olunuz.

Sınava Gelirken;

Kimlik

Yanınızda iki (2) adet kimlik bulundurmayı unutmayınız. (Ehliyet,nüfüs cüzdanı ya da kredi kartı getirilmesi zorunludur.)

Araç-Gereç

Yanınızda bulundurduğunuz her türlü iletişim aracı (cep telefonu, müzik ya da video çalar, laptop, sözlük vb. elektronik araçlar) sınav salonuna alınmayacak ve sınav süresince özel bir muhafazada korunacaktır.

Zaman

Sınav saatinden 15 dakika önce Sınav Merkezimizde hazır bulunulması gerekmektedir.

Sınava Girerken Uygulamanız Gereken Kurallar

Kural 1

Sınavların belirli zamanları vardır. Ara verilmez. Sınav odasından çıktığınızda sınav zamanınız durmayacaktır.

Kural 2

Sınav odasından çıktığınızda kimliğinizi bırakmalısınız. Log sheet'leri imzaladığınızda kimliğinizi göstermelisiniz.

Kural 3

Kişisel eşyaların (çanta, cep telefonu, sınavla ilgili doküman, notebook, vb..) sınavınız bitene kadar kilitli bir dolaba konulacak ve sinav sonunda size teslim edilecektir. Kişisel eşyaların sınav odasında bulundurulmasına izin verilmez.

Kural 4

Boş kağıt, kalem ve sınav ile ilgili materyaller sınav merkezi tarafından sağlanacaktır. Size sunulan yere oturmalısınız. Sınav odasına yiyecek, içecek getirmek, sigara içmek, gürültü yapmak, kopya çekmek yasaktır. Size verilen tüm bu materyaller log sheet'e kaydedilecektir.

Kural 5

Sınav gözetmeni sizi doğru sınavın oldugu yere oturtarak, sınavınızı başlatacaktır. Sınav başlamadan sınav sorularının dışında sorduğunuz tüm sorulara cevap verilecektir.

Kural 6

Sınav odası kameralar tarafından izlenmektedir.

Kural 7

Sınavınız bittiğinde, skorunuz ekranda görünecek ve yazıcıdan çıktısı alınacaktır. Sınav gözetmeni, sınav öncesinde size verilen materyalleri(kullandığınız boş kağıtları, kalem,vb..) geri alırken score report'unuzu size teslim edecektir.

Kural 8

Sınavınız bittiğinde log sheet'i imzalamalısınız.

Kural 9

Sınav rezervasyonları sınav tarihinden 24 saat öncesine kadar iptal edilebilir veya başka tarihe alınabilir. Aksi takdirde sınav ücretinin tamamı talep edilecektir.