» Hakkımızda

Uzun zamandır süregelen öğrencilik, uzmanlık, eğitmenlik ve danışmanlık yaptığımız yıllar boyunca çoğunlukla bilerek çalışan değil de ezbere çalışan ve belirli noktalarda tıkanan bilişim uzmanları ve mühendisler ile karşılaştık. Buna paralel olarak ülkemizin diğer bilişim eğitim kurumlarının eksiklerini tamamlaması gereken bir alternatif eğitim kurumuna olan ihtiyacını hissediyorduk.

Amacımız, ülkemizde ne yaptığını bilen, bunu doğru ve en iyi şekilde uygulayabilen uzman sayısını arttırmak ve ulusal platformda sektöre değer katmak, uluslararası platformda ülkemizin değerini artırmaktır. Bununla beraber var olan alternatif eğitim kurumu ihtiyacını, bu alandaki eksikleri iyi gören bir kurum olarak sektördeki bu açığı kapatarak karşılayabilmektir.

Çok duyduğumuz, "önemli olan kurum değil eğitimi veren eğitmendir" tesellisini değil de bu kurum hem yönetimi hem de en üst düzey sertifikasyonlara ve eğitmen ünvanına sahip, hem eğitim verdiği alanda hem de eğitim alanında deneyimli eğitmenlerimiz ile "bir kurum bütünü ile önemlidir" sözünü benimsiyoruz. Bireysel eğitimlerimizde sadece sertifika almaya yönelik eğitimler vermiyor, aynı zamanda sizler ile deneyimlerimizi ve çalışırken karşılaşabileceğiniz durumları da paylaşıyoruz.

Biz eğitim standart içerik kalıplarında değil de kişilere özelleştirilmiş dinamik bir yapıya sahip olmalıdır inancındayız. Bu şekilde yapıya sahip bir eğitim modelinin bireye katacağı kazanımlar ile uzmanlık yolunda sağlam adımlar atacağına inancımız tam. Kurumsal eğitimlerimizde, firmanızın ihtiyaçlarını belirliyor ve bu ihtiyaçlara yönelik sizlere bir eğitim paketi tasarlıyoruz. Eğitim tasarımını, içerik aktarımından daha fazla önemsiyoruz.

Danışmanlık hizmetlerimizde, "çözülmeyecek durum yoktur" görüşü ile şimdiye kadarki başarılarımıza olan güven ve deneyimimizi sizlerin problemlerini çözmek veya var olan sistemlerinizi iyileştirmek için kullanıyoruz. Dış kaynak hizmetimiz ile, her seviyeden uzmanımızı ihtiyaçlarınıza yönelik sizlerle paylaşıyoruz.

Sistem entegrasyon projelerinizde, sizlere doğru ürün ve teknoloji seçimi noktasından, çalışır durumdaki sistemi elde edeceğiniz noktaya kadar anahtar teslim çözümler sağlıyoruz. Daha detaylı bilgi edinmek isterseniz deneyimli uzmanlardan ve dinamik gençlerden oluşan başarılı kadromuz ile sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

ITExpert Ailesi...


Telefon: 0 212 356 02 02               Faks: 0 212 356 02 03
Nevtron İş Merkezi - Esentepe Mahallesi, Büyükdere Cd. No:119, Kat:7/A 34394 Şişli/İstanbul